بهترین تفریحات رایگان تفلیس گرجستان

به گزارش کولو، آشنایی با تفلیس گرجستان

در اینجا می خواهیم در خصوص 5 تفریح از میان تفریحات رایگان گرجستان به خصوص شهر تفلیس، صحبت کنیم تا با آنها آشنا شوید. تفلیس یکی از شهرهای زیبا با جاذبه های گردشگری خاصی است که دارای تفریحاتی است که می توانید از بعضی از این تفریحات به رایگان بهره ببرید و هیچ هزینه ای نپردازید. همچنین به 3 هتل لوکس هم اشاره خواهیم کرد که می توانید در مدت مسافرت در این هتل های زیبای تفلیس اقامت داشته باشید. در این مقاله جذاب همراه ما باشید تا سفری را داشته باشیم به تفلیس گرجستان و تفریحات رایگان گرجستان.

بهترین تفریحات رایگان تفلیس گرجستان

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که می خواهید جاذبه های گردشگری دیگر کشورها را ببینید، پیشنهاد ما انتخاب تور گرجستان می باشد، چرا که گرجستان دارای مناطق گردشگری بسیار زیبایی است و قیمت تور گرجستان نیز به دلیل دارا بودن تفریحات رایگان ارزانتر از تور کشورهای دیگر است. در ادامه می رسیم به تفلیس گرجستان.

شهر تفلیس، یکی از شهرهای گرجستان است. این شهر زیبا دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و فوق العاده ای است که به غیر از جاذبه هایی که برای آنها باید هزینه پرداخت کرد دارای تفریحاتی است که برای استفاده از این تفریحات احتیاجی به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و جزو تفریحات رایگان گرجستان می باشد. تفلیس شهر تاریخی و باشکوهی است که با رودخانه ها و کوه ها احاطه شده است و زیبایی خاصی و رویایی را به تفلیس بخشیده است. بهتر است بدانید که به دلیل موقعیت جغرافیایی و هزینه های مناسب سفر به گرجستان، شهر تفلیس یکی از گزینه های توریستی مناسب برای ایرانیان می باشد و سالانه افراد زیادی از شهر رویایی و زیبای تفلیس گرجستان دیدن می نمایند. در ادامه برای آشنایی بیشتر می خواهیم هر یک از جاذبه های گردشگری رایگان تفلیس را نام ببریم تا بیشتر با تفلیس گرجستان و تفریحات رایگان گرجستان آشنا شوید.

استون هنج گرجستان

شاید تا به حال فکر می کردید که استون هنج فقط در انگلستان وجود دارد ولی بهتر است بدانید که در تفلیس گرجستان سازه ای به نام Chronicles of Georgiaوجود دارد که به دلیل شباهت بسیار زیاد به ساختار استون هنج انگلستان به استون هنج گرجستان معروف شده است و می توانید از این سازه باشکوه به راحتی دیدن نمایید و برای دیدن آن هیچ هزینه ای را احتیاج نیست پرداخت کنید. باید استون هنج گرجستان را از نزدیک مشاهده نمایید تا شاهد شکوه و زیبایی آن باشید.

بازارهای زیبای شهر در تفلیس

از دیگر تفریحات رایگان گرجستان می توان به بازارهای زیبای آن اشاره نمود. در زمان هایی که هوا در گرجستان گرم می گردد، بازارچه ای در یک پارک به نامDeda Ena آغاز به کار می نماید که در واقع بازارچه اهالی محلی است که در این بازارچه فروشندگان، صنایع دستی خود را به نمایش می گذارند و به فروش می رسانند. شما در این بازارچه صنایع دستی بسیار زیبایی را مشاهده خواهید کرد که تجربه ای بی نظر را به شما خواهد داد و از جمله تفریحات رایگان گرجستان در تفلیس می باشد، یعنی بازدید از این بازارچه بدون هزینه و رایگان است.

تور پیاده روی در شهر

این تور بسیار زیبا و باشکوه برگزار می گردد. از دیگر تفریحات رایگان گرجستان تورهای پیاده روی در شهر است و اگر می خواهید به خوبی گرجستان و تفلیس را بشناسید پیشنهاد می کنیم وقتی به تفلیس سفر کردید، در این تور پیاده روی حتما شرکت کنید؛ چرا که تجربه ای باور نکردنی را خواهید داشت. شما با شرکت در تور پیاده روی که همه روزه در میدانی به نام میدان آزادی تفلیس برگزار می گردد و نقطه آغاز می باشد، می توانید به بخش های مختلف شهر سر بزنید و با نقاط مختلف تفلیس به خوبی آشنا شوید. تور پیاده روی توسط مردم اهالی شهر برگزار می گردد و تعطیلی ندارد، همچنین توریست های زیادی هم در این تور پیاده روی شرکت می نمایند و البته همانطور که گفته شد از تفریحات رایگان گرجستان است و برای کسی هزینه ای در بر ندارد، یعنی احتیاجی نیست برای بازدید از بخش های مختلف شهر هزینه ای بپردازید.

خانه نویسندگان در گرجستان

عمارت خانه نویسندگان در گرجستان یکی دیگر از تفریحات رایگان گرجستان است که برای بازدید از آن احتیاجی به پرداخت هزینه نیست. شما می توانید در این عمارت باشکوه قدم بزنید و از قدم زدن در حیاط آن لذت ببرید، همچنین می توانید از گالری این عمارت دیدن کنید و یا از آثار هنرمندان معاصر دیدن نمایید که واقعا شکوهی توصیف ناپذیر دارد و فقط باید از نزدیک در این مکان بود تا لذت آن با تمام وجود حس کرد. همچنین در این عمارت می توانید با بعضی از هنرمندان و یا روشنفکران آشنا شوید و بیشتر غرق در تاریخ گرجستان شوید.

سفری به بافت و ساختارهای قدیمی شهر تفلیس

وقتی که شما در تورهای پیاده روی که معرفی کردیم شرکت نمایید، بخش های مدرن شهر را می توانید ببینید، ولی آیا می خواهید که ساختارهای قدیمی شهر تفلیس را نیز مشاهده کنید و لذت ببرید؟ اگر جواب شما مثبت است، پیشنهاد ما این است که در بافت های قدیمی شهر قدم بزنید و بخش بخش آن را نظاره گر باشید که البته در این قدم زدن می توانید تنها باشید و به راحتی و با آرامش کل بخش بافت و ساختار قدیمی شهر را ببینید. برای دیدن بافت قدیمی شهر احتیاجی به پرداخت هزینه نیست و از تفریحات رایگان گرجستان و شهر تفلیس است.

تا اینجا با 5 تفریح رایگان گرجستان آشنا شدید و گفته شد که قیمت تور گرجستان به دلیل موقعیت جغرافیایی برای ایرانیان مناسب می باشد. پس اگر به دنبال یک سفر توریستی با هزینه پایین ولی کامل هستید می توانید تور گرجستان را انتخاب کنید و می بینید که بسیاری از تفریحات خوب و زیبا در گرجستان و تفلیس رایگان می باشد. البته تفریحات رایگان گرجستان به همین ها ختم نمی گردد و می توانید مکان هایی مانند قله تفلیس، بازدید از بوستان رایک، تماشای برج ساعت، گوش دادن به موسیقی زنده و یا ملاقات از کارتلیس که به مادر گرجستان معروف است را در نظر داشته باشید و به صورت رایگان از آنها دیدن کنید. به عنوان مثال بوستان رایک، بوستانی زیبا و آرامی است که با قدم زدن در این بوستان به آرامشی دلپذیر خواهید رسید.

در ادامه می خواهیم به معرفی 3 هتل از هتل های معروف گرجستان بپردازیم تا بتوانید در مدت مسافرت هتلی مناسب را انتخاب کنید. هتل هایی که در اینجا معرفی می گردد جزء بهترین ها در تفلیس از نگاه مردم است.

هتل هالیدی این

هتل هالیدی از هتل های خوب در این کشور است که از هتل های زنجیره ای در تفلیس گرجستان است. شما می توانید برای مدتی که در تفلیس گرجستان هستید، و از جاذبه های گردشگری گرجستان لذت می برید در هتل هالیدی اقامت داشته باشید که از دید مردم یکی از بهترین هتل ها می باشد. این هتل، یک هتل 4 ستاره است که شما با اقامت در این هتل سرویس های بی نظیری را دریافت خواهید کرد که تجربه گردشگری شما در تفلیس را دوچندان خواهد نمود. دارای اتاق هایی بسیار زیبا و با شکوه و قرارگیری هتل در مکانی زیبا از دیگر دلایل انتخاب هتل هالیدی این می باشد.

هتل رومز تفلیس و هتل بریتیش هاوس

هتل بریتیش هاوس یکی دیگر از هتل های بسیار زیبای تفلیس در گرجستان است. از شاخصه های مهم هتل بریتیش هاوس این است که نزدیک بلوار روستاولی قرار گرفته است و به سالن کنسرت شهر بسیار نزدیک است. این هتل دارای امکانات کاملی برای اقامت و اسکان مسافران است و می توانید هتل بریتیش هاوس را برای مدت اقامت توریستی خود انتخاب نمایید.

در ادامه می رسیم به هتل رومز تفلیس که موقعیت مناسب قرارگیری این هتل و همچنین داشتن سرویس دهی کامل و منظم همراه با اتاق های اسکان کاملا بهداشتی و زیبا باعث شده تا از دید مردم این هتل نیز در دسته هتل های معرف قرار گیرد. این هتل به میدان آزادی شهر تفلیس نزدیک است که به راحتی می توانید با پیاده روی به میدان آزادی بروید و برگردید. جالب است بدانید که این هتل هم دارای سیستمی است که می توان در دسته تفریحات رایگان گرجستان قرار داد و آن استفاده از باشگاه ورزشی هتل رومز تفلیس به صورت رایگان می باشد.

با توجه به اطلاعاتی که تا اینجا درباره سفر توریستی به گرجستان پیدا کردید می توانید به عنوان یک مقصد خوب و زیبا برای مسافرت توریستی به گرجستان نگاه کنید و از تفریحات رایگان گرجستان نهایت استفاده را ببرید. شاید در هیچ جا نتوان چنین تفریحاتی را آن هم به رایگان در اختیار داشت و چنین لذتی برد چرا که باید برای تفریحات مختلف هزینه هایی را پرداخت کرد که در بعضی موارد هزینه بسیار بالا است .

برای سفر توریستی به گرجستان و همچنین استفاده از تفریحات رایگان گرجستان می توانید خرید بلیط چارتر را مد نظر داشته باشید یا این که به وسیله سیستم رزرواسیون آنلاین کولو، بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید و سفری خاطره انگیز به گرجستان تجربه کنید. انتخاب بهترین آژانس هواپیمایی همواره باعث می گردد که سفری آسوده خاطر را داشته باشید.

در این مقاله کوتاه سعی شد که بهترین مکان های گردشگری شهر تفلیس گرجستان معرفی گردد تا بتوانید با داشتن اطلاعات کافی مناطق مسافرتی و گردشگری خود را در گرجستان انتخاب کنید و همچنین با تفریحات رایگان گرجستان که در نقاط مختلف جهان معروف است هم آشنا شدید. حال نوبت می رسد به اینکه برای سفر خود برنامه ریزی کنید و به دیدن تفلیس این شهر تاریخی زیبا بروید و از مسافرت و بودن در گرجستان لذت کافی را ببرید. سفر به تفلیس گرجستان تجربه متفاوتی را برای شما در بر خواهد داشت و به یک سفر خاطره انگیز تبدیل خواهد شد

منبع: دلتابان
انتشار: 9 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 308

به "بهترین تفریحات رایگان تفلیس گرجستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین تفریحات رایگان تفلیس گرجستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید