خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور تازه می آزماید

به گزارش کولو، اینستاگرام اعلام کرده که به زودی 6 کشور نو شامل ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزیلند را به آزمون پنهان کردن تعداد لایک های کاربران می افزاید . خبری که می تواند برای شاخ های اینستاگرامی بسیار ناراحت کننده باشد.

خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور تازه می آزماید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، با توجه به این که اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب است، بسیاری از کاربران در این شبکه فعالیت زیادی دارند و یکی از معیارهای مهم برای سنجش موفقیت و اهمیت یک اکانت در اینستاگرام تعداد لایک های کاربران است. درواقع گاهی این موضوع تا جایی مهم می شود که افراد برای بالا بردن تعداد لایک های خود اقدام به خرید فالوور یا لایک های جعلی می کنند.

طی سال های اخیر اینستاگرام چندین بار تلاش کرده است با روشهایی مختلف مانع از تخلفاتی مثل فروش لایک و فالوور شود. با این وجود هنوز هم تعداد لایک های کاربران برای بسیاری از افراد به منزله یک موضوع مهم در نظر گرفته می شود و حتی با اسکرین شات گرفتن از لایک ها رقابت می کنند. بر همین اساس است که اینستاگرام اعلام کرده به زودی قابلیتی را فعال می کند که لایک های کاربران را مخفی کند.

اینستاگرام درزمان اعلام اولیه این قابلیت در خصوص این طرح به این نکته تاکید کرد که بهتر است کاربران به اهمیت عکس و فیلمها یا اشتراک گذاری آن متمرکز باشند نه تعداد لایک ها. افزون بر این دیگر قرار نیست تعداد لایک ها مشخص کند که آیا یک فرد مهم و دوست داشتنی است یا خیر.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2181

به "خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور تازه می آزماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری ناراحت کننده برای شاخ های اینستاگرامی ، اینستاگرام گزینه پنهان کردن تعداد لایک ها را در 6 کشور تازه می آزماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید