خبر خوش دانشگاه شهید بهشتی به دانشجویان متاهل ، پرداخت وام ودیعه مسکن از مهرماه

به گزارش کولو، معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از پرداخت وام ودیعه مسکن به دانشجویان متاهل این دانشگاه از مهرماه 99 اطلاع داد.

خبر خوش دانشگاه شهید بهشتی به دانشجویان متاهل ، پرداخت وام ودیعه مسکن از مهرماه

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

صمد حاج جباری، معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه کولو، گفت: دانشگاه شهید بهشتی به دلیل نداشتن خوابگاه متاهلی امکان اسکان این دانشجویان را ندارد، بنابراین برای برطرف احتیاج دانشجویان با دو بانک ها در حال رایزنی هستیم که بتوانیم برای دانشجویان متاهل وام ودیعه اختصاص دهیم.

وی اضافه نمود: اگر رایزنی ها به نتیجه برسد از مهرماه امسال برنامه ریزی انجام می دهیم که بتوانیم به وسیله آنجا حمایتی از این دانشجویان داشته باشیم.

حاج جباری اضافه نمود: بقیه وام ها را با صندوق رفاه هماهنگ هستیم، پیشنهاد هایی هم دادیم به خصوص برای فرصت مطالعاتی که وامی بتوانند در این زمینه تعریف نمایند برای دانشجویانی که به خصوص در مقطع تحصیلات تکمیلی و دکترا، هستند، چون اشتغالی ندارند و تمام وقت هستند با یاری وامی که از صندوق رفاه می گیرند، بتوانند هزینه خود را تامین نمایند.

وی یادآور شد: ما پیشنهاد مبلغ را به صندوق رفاه دادیم قرار شد صندوق در هیئت امنا مطرح کند. اگر توافقی بین صندوق گردد، برای همه دانشگاه ها پیشنهاد این وام را خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 799

به "خبر خوش دانشگاه شهید بهشتی به دانشجویان متاهل ، پرداخت وام ودیعه مسکن از مهرماه" امتیاز دهید

1 کاربر به "خبر خوش دانشگاه شهید بهشتی به دانشجویان متاهل ، پرداخت وام ودیعه مسکن از مهرماه" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش دانشگاه شهید بهشتی به دانشجویان متاهل ، پرداخت وام ودیعه مسکن از مهرماه"

1 دیدگاه

16 فروردین 1399

سلام-ای کاش مبلغ وام رو هم اعلام میکردن

پاسخ به پیمان فرهادی
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید