دادرس: ممکن است در اعلام رای اشتباه کنیم

به گزارش کولو، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در مورد اعلام رای نهایی بازی سپاهان-پرسپولیس ارائه کرد.

دادرس: ممکن است در اعلام رای اشتباه کنیم

به گزارش کولو به نقل از فارس مهدی دادرس، در پاسخ به این سؤال که جلسه اعلام رأی نهایی کمیته استیناف برای بازی پرسپولیس و سپاهان چه زمانی برگزار می گردد گفت: ما دوشنبه ها جلسه داریم، فردا جلسه شور با آقایان قضات برگزار خواهیم کرد. بر اساس صحبت هایی که شنیدیم شور می کنیم و ان شاءالله نظر نهایی را می گوییم.

دادرس ادامه داد: نمایندگان دو باشگاه روز پنجشنبه دو ساعت و 10 دقیقه صحبت کردند و ادله های خودشان را گفتند. وقت زیادی برد اما یکی از بهترین جلسات کمیته استیناف بود و ای کاش دوربینی بود تا این جلسه را ضبط می کرد چون نکات ظریف و قانونی مطرح شد. آقایان سؤال هایی کردند و جوابشان طبق آیین نامه داده شد. بسیار جلسه پرباری برای ما بود، آقایان جواب دادند و در نهایت تشخیص درست و غلط آن برعهده ما است.

عضو کمیته استیناف در خصوص اینکه گفته می گردد رأی نهایی قرار بوده امروز اعلام گردد اما بنا بر ملاحظاتی به فردا موکول شده، عنوان نمود: این حرف های مزخرف را گوش نکنید. فوتبال تعطیل است و شایعات دور و بر آن زیاد است. نمی دانم این حرف ها از کجا آمده، من قبلا هم گفته بودم که اوایل هفته آینده رأی نهایی را اعلام می کنیم، حالا عده ای با منظور یا بدون منظور این حرف ها را مطرح می نمایند. ما کار خودمان را می کنیم و به خودمان اعتقاد داریم که حکم عادلانه ای صادر خواهد شد. ممکن است اشتباهی صورت بگیرد، اما هیچ حب و بغضی و خط و خطوطی در صدور حکم وجود ندارد. چون ما بر اساس مشاهدات و طبق آیین نامه تصمیم می گیریم و به جز آیین نامه و مقررات نمی توانیم حکم بدهیم.

وی در خصوص اینکه اعلام رأی چه زمانی بعد از جلسه شور صورت خواهد گرفت، گفت: فکر می کنم فوری اعلام گردد، چون جامعه حساس است. ما صحبت هایی را به صورت خصوصی انجام داده ایم اما باید به صورت رسمی بنشینیم. در ابتدا شور می گردد و حدود 4-3 ساعت با هم صحبت و گفتگو می کنیم. پس از آن موارد مطرح شده پیش نویس می گردد، آن را امضا می کنیم، سپس آن را به تایپ می دهیم و پس از تایپ دوباره امضا می گردد و بعد از آن برای انتشار روی سایت فدراسیون آن را ابلاغ می کنیم. البته ممکن است اعلام رأی یک روز عقب بیفتد و روز سه شنبه اعلام گردد.

دادرس افزود: ما برداشت های خودمان را نموده ایم اما اجازه نداریم در خصوص آنها صحبت کنیم. قرار است تا نتیجه نهایی که به توافق برسیم، هیچ کجا صحبتی نکنیم و فقط در جلسات مطرح می کنیم. ممکن است من دلایل و ذهنیتی داشته باشم اما اجازه بروز نداریم و بروز ما فقط در چارچوب اتاق خودمان است.

  • اقدام عجیب صداوسیما؛ غش به سمت سپاهان در آستانه صدور رای
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 995

به "دادرس: ممکن است در اعلام رای اشتباه کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادرس: ممکن است در اعلام رای اشتباه کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید