دلال ها به دنبال دو ستاره پرسپولیس، پرسپولیس از فینال گذشته عبرت بگیرد؛ یا بمان یا برو

به گزارش کولو، پرسپولیس باید تا مرحله بعد تکلیف بازیکنان خود را روشن کند و با برنامه ریزی مناسب پا به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا بگذارد.

دلال ها به دنبال دو ستاره پرسپولیس، پرسپولیس از فینال گذشته عبرت بگیرد؛ یا بمان یا برو

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2021 با کسب 15 امتیاز بهترین تیم مرحله گروهی لیگ قهرمانان سال جاری بود. بر اساس برنامه اعلام شده شاگردان گل محمدی 22 شهریور ماه در مرحله یک هشتم نهایی با استقلال تاجیکستان روبرو می شوند که گرچه حریف کم نام و نشانی در آسیاست اما پدیده این دوره از مسابقات بوده و به هیچ عنوان نباید این تیم را دست کم گرفت. از سویی با امکان اضافه شدن بازیکنان جدید به لیست تیم ها در مراحل حذفی لیگ قهرمانان، تیم ها با تغییرات و تقویت پا به رقابت می گذارند و دیگر تیم گروهی نیستند.

ایرادی که همواره وارد بوده است

تغییر در ترکیب تیم ها و اجازه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تغییرات بی انتها در ترکیب تیم ها باعث شده تا قدرت تیم ها در مراحل بعدی متفاوت و غیر قابل پیش بینی باشد. بدون تردید پرسپولیس کنونی از آماده ترین تیم های آسیاست که با این شرایط می تواند تا فینال پیش برود اما معلوم نیست در پنجره تابستانی چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد.

دلال ها به دنبال ستاره های پرسپولیس

در زمان برگزاری این بازی ها شایعات متعددی در خصوص جدایی بعضی بازیکنان از تیم به گوش رسید. کنعانی زادگان و نورالهی دو چهره ای بودند که بیش از بقیه سوژه شدند و بعضی رسانه های عربی از پیوستن آنها به تیم های قطری خبر دادند. این اتفاق ممکن است در انتظار هر کدام دیگر از بازیکنان پرسپولیس هم باشد.

پرسپولیس از فینال دوره قبل عبرت بگیرد

فصل گذشته پرسپولیس در آستانه فینال قلع و قمع شد و با از دست دادن بازیکنانی چون ترابی، شجاع خلیل زاده و ... با شرایط نامناسبی پای به بازی فینال گذاشت. فصل گذشته هم مثل الان شجاع و دیگرانی که جدا شدند تا لحظه آخر از ماندن می گفتند و به همین دلیل هم برای جایگزین کردن فرصتی نماند. به نظر می رسد مدیریت باشگاه و کادر فنی باید از اتفاقات فینال گذشته عبرت گرفته و نباید تا لحظه آخر معطل تصمیم بازیکنان بمانند.

اگر بازیکنی قصد جدایی دارد با او مذاکره جدی شده تا تکلیفش برای ماندن یا رفتن تعیین گردد. اگر بناست بماند با تعهدی محکم این اتفاق بیفتد و اگر بناست برود سریعا این اتفاق اتفاق افتاده و به فکر گزینه های جایگزین باشند تا دست پرسپولیس برای مراحل بالاتر خالی نگردد و این تیم با خیال راحت پا به مرحله بعد بگذارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1624

به "دلال ها به دنبال دو ستاره پرسپولیس، پرسپولیس از فینال گذشته عبرت بگیرد؛ یا بمان یا برو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلال ها به دنبال دو ستاره پرسپولیس، پرسپولیس از فینال گذشته عبرت بگیرد؛ یا بمان یا برو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید