دلیل استقلالی نشدن نکونام چه بود؟

به گزارش کولو، جواد نکونام در خصوص بازی فردا مقابل استقلال گفت: فردا بازی سخت و سنگینی داریم و باید تمرکز داشته باشیم. می دانیم استقلال تیم خوب و پر مهره ای هست. استقلال همیشه استقلال است و تیمهای بزرگ همیشه بزرگ هستند. این تیم امسال مدعی هست و همین موضوع کار ما را سخت می کند.

دلیل استقلالی نشدن نکونام چه بود؟

وی افزود: باید خیلی بازی را با تمرکز شروع کنیم تا 3 امتیاز را کسب کنیم. این تیم مهره های با کیفیتی دارد.

نکونام در مورد پیشنهاد استقلال اعلام کرد: باید از آقای آذری تشکر کنم. او واقعا زحمت می کشد برای خوزستان و دلگرمی ما و مردم هم به مدیریت او و شرکت فولاد دارند. شرایط خوبی اینجا دارم و دوست داشتم کاری که شروع کردم را در فولاد به خوبی به پایان برسانم. تا ببینیم سالهای آینده چه اتفاقی می افتد.

سرمربی فولاد تاکید کرد: ابتدای فصل هم از استقلال و تیم های دیگر هم پیشنهاد داده بودند اما با منطقم و قلبم تصمیم گرفتم که در فولاد بمانم. برای مردم خوزستان و هواداران تلاش کنیم فولاد را به موفقیت برسانیم. باز هم می گویم کار کردن در این باشگاه باعث خوشحالی من و همکارانم وبازیکنان است.

وی در مورد برنامه ریزی بازی ها با توجه به پلی آف فولاد در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد:با توجه به اینکه تنها کننده ایران در پلی آف هستیم کار سختی پیش رو داریم. 27 اسفند در لیگ بازی داریم از آن طرف 18 اسفند در پلی آف بازی داریم، این سهمیه برای فوتبالی کشور مهم است و تیم ما با این شرایط بدون استراحت می شود. درخواست داریم شرایط تیم ما را در نظر بگیرند تا بهترین عملکرد داشته باشیم.

نکونام در مورد پنجره بسته باشگاه فولاد شرح داد: تیم ها در حال یارگیری هستند و حتی تیم ها بازیکنانی که قرارداد دارند را می خرند و در تیم ما هنوز اتفاقی رخ نداده و هنوز پنجره باشگاه ما بسته است و نمی توانیم بازیکن بگیریم. امیدوارم در این جنگ نابرابر که در لیگ قهرمانان آسیا هستیم سر بلند خارج شویم.

سرمربی فولاد شرح داد: العین بازیکن خارجی زیاد دارد و 7 بازیکن خارجی در این تیم بازی می کنند اما با این وجود به دنبال جذب یک بازیکن دیگر به جای بازیکن ژاپنی خود که مصدوم شده بگیرند و این کار را برای ما سخت می کند. ما در لیگ ایران هم تا آخر فصل با کمبود بازیکن روبرو هستیم و کار ما مقابل تیم های مدعی مثل تراکتور، استقلال، پرسپولیس و سپاهان سخت است.

نکونام ادامه داد: تیم هایی هستند که در نیم فصل اول 10 بازیکن گرفتند و جابجایی شروع نشده دوباره در حال جذب 3-4 نفر دیگر هستند. با این وجود تلاش می کنیم و به مردم خوزستان قول می دهیم تا بیشترین تلاش را انجام دهیم و کمبودها را جبران کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1540

به "دلیل استقلالی نشدن نکونام چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل استقلالی نشدن نکونام چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید