طاهری: باخت هایم را داده ام، دیگر وقت مدال گرفتن است، شک نکنید فقط برای طلا می روم

به گزارش کولو، ملی پوش وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی تاکید می کند که باید وقت مدال گرفتن او رسیده و باید هرطور که شده در جهانی نروژ مدال طلا بگیرد.

طاهری: باخت هایم را داده ام، دیگر وقت مدال گرفتن است، شک نکنید فقط برای طلا می روم

رامین طاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با تاکید بر آمادگی بدنی اش برای حضور در مسابقات جهانی گفت: در مدت اخیر من تمریناتم را با هماهنگی مربیان تیم ملی در ایذه دنبال می کردم، از قبل به من برنامه داده بودند و طبق آن تمرین می کردم. اکنون هم اولین مرحله اردوی آماده سازی جهانی نروژ را پشت سر گذاشتیم و خداراشکر شرایط خوبی دارم. من در این مدت آمادگی ام را حفظ کردم و دو اردوی دیگر تا جهانی مانده است.

وی در مورد انتخابش به نام ملی پوش 87 کیلو تاکید کرد: خوشبختانه ملی پوش جهانی من هستم. ان شاءالله می خواهم بهترین کشتی هایم را در نروژ بگیرم.

این کشتی گیر 26 ساله خوزستانی که وزنش 89 تا 90 کیلوست، شرح داد: مشکل وزنی ندارم و شرایط بدنی ام خوب است. من سال 2019 ملی پوش بزرگسالان شدم که در در نورسلطان نتوانستم نتیجه بگیرم. حالا می خواهم نتیجه آن جهانی را جبران کنم.

طاهری که طی دو سال 2017 و 2018 به دلیل جراحی رباط صلیبی هر دو پایش، حضور در مسابقات را از دست داد، اعلام کرد که فقط و فقط به فکر طلای مسابقات جهانی است: شک نکنید که فقط برای طلای جهانی به نروژ می روم. دیگر نوبت من است که مدال بگیرم. خیلی از کشتی گیرانی که پشت سر من بودند، به مدال رسیدند. همین کشتی گیر ترکیه که در مجارستان بعد از من سوم شده بود، در المپیک به مدال نقره رسید. درواقع من همه باخت هایم را داده ام و دیگر وقت مدال گرفتنم هست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1782

به "طاهری: باخت هایم را داده ام، دیگر وقت مدال گرفتن است، شک نکنید فقط برای طلا می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهری: باخت هایم را داده ام، دیگر وقت مدال گرفتن است، شک نکنید فقط برای طلا می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید