طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق خواب عروس ، دیزاین و عکس

به گزارش کولو، در چیدمان دکوراسیون اتاق خواب عروس باید به ریزترین نکات از جمله رنگها، نورپردازی و … توجه ویژه ایی داشته باشید تا بتوانید فضایی رمانتیک را در اولین شب زندگی عروس و داماد در کنار هم ایجاد کنید. از این رو تزیین اتاق خواب عروس کاری سخت محسوب می گردد. برای تزئین اتاق خواب عروس مورد اول استفاده از رنگ های شاد و رمانتیک مانند صورتی، قرمز و یا سفید است. البته در انتخاب رنگ حتما نظر عروس خانوم را جویا شوید و در صورتی که هیچکدام از رنگ های بالا مورد پسندش نبودند به انتخاب او رنگی را به عنوان تِم اتاق خواب بهره ببرید. بعداز انتخاب رنگ و چیدن لوازم متناسب با تِم اتاق خواب به سراغ نور پردازی محیط بروید. نورپردازی مهم ترین عامل در طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس است چرا که نور به رنگ ها زندگی می بخشد و در ایجاد فضایی عاشقانه نقش اساسی را ایفا می نمایند. بهتر در گوشه های اتاق منبع های نوری کم شدتی را قرار بدهید و یا محیط اتاق خواب را با شمع معمولی یا شمع هایی با شکل های عاشقانه مانند قلب تزیین کنید. یکی از بهترین گزینه ها برای تزیین اتاق عروس استفاده از گل در جای جای اتاق خواب است. برای مثال می توانید حلقه هایی از گل رز قرمز و یا سفید را به دیوار اتاق خواب آویزان کنید و یا روی تخت خواب را با گل های متعدد پر کنید تا حس رمانتیک بودن فضا را به سرحد خود برسانید.

طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق خواب عروس ، دیزاین و عکس

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

از وسایل مهم دیگر برای نزیین اتاق خواب عروس استفاده از سرویس خواب مناسب و با کیفیت است. بهتر است سرویس خواب عروس را بر اساس همان تِم اتاق خواب بهره ببرید تا هارمونی در محیط ایجاد گردد و مبلمان اتاق بتوانند زیبایی خود را بنمایش بگذارند. کیفیت از این لحاظ مهم است که سرویس خواب عروس به در سالهای سال به صورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله وسایلی نیست که به زودی بتوانید آنها را تعویض کنید. در عکس های زیر به طرح هایی از تزیین اتاق خواب عروس روبرو می شویم تا ایده های مناسبی را برای الهام گیری شما معرفی ککرده باشیم.

منبع: اتاق
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 980

به "طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق خواب عروس ، دیزاین و عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق خواب عروس ، دیزاین و عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید