عوارض نهایی آزاد راه تهران شمال چقدر معین شد؟

به گزارش کولو، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل گفت: بر اساس مصوبه و شرایط قراردادی میان وزارت راه و شهرسازی (شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل) با بنیاد مستضعفان، 60 درصد مبلغ سرمایه گذاری بابت عوارضی از سوی دولت پذیرفته شده که در غیر این صورت مبلغ عوارضی به حدود 100 هزار تومان می رسید.

عوارض نهایی آزاد راه تهران شمال چقدر معین شد؟

خبرآنلاین:خیرالله خادمی پیرامون زمان افتتاح منطقه یک آزادراه تهران-شمال اضافه کرد: برپایه هماهنگی اجرا شده و اعلام دفتر رییس جمهوری روز ششم اسفندماه برای افتتاح رسمی منطقه یک آزادراه تهران-شمال تعیین شده و چنانچه زمان افتتاح تغییر یابد از دفتر رییس جمهوری به وزارت راه و شهرسازی اعلام می گردد.

وی گفت: بر اساس مصوبه و شرایط قراردادی میان وزارت راه و شهرسازی (شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل) با بنیاد مستضعفان، 60 درصد مبلغ سرمایه گذاری بابت عوارضی از سوی دولت پذیرفته شده که در غیر این صورت مبلغ عوارضی به حدود 100 هزار تومان می رسید.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور با بیان اینکه قرار بود40 درصد هزینه های آزادراه از محل اخذ عوارضی تامین گردد گفت: مبلغ عوارضی برای منطقه یک حدود 40 هزار تومان در نظر گرفته شد، اما وزارت راه و شهرسازی در چارچوب تسهیل شرایط تردد از این آزادراه روش های مختلف برای کاهش هزینه عوارضی را به کار گرفته است و پس از دستیابی به نتایج مورد نظر رقم نهایی از سوی معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی اعلام می گردد.

منطقه یک آزاد راه از تقاطع بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همت آغاز و با عبور از مناطق کن، سولقان و امام زاده عقیل و تونل تالون و دره لانیز به سه راهی شهرستانک می رسد. ساخت منطقه یک آزادراه تهران-شمال باعث می گردد قسمتی از راه فعلی که از جهتکرج می گذرد، حذف شده و جهت فعلی حدود 60 کیلومتر کوتاهتر گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 812

به "عوارض نهایی آزاد راه تهران شمال چقدر معین شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عوارض نهایی آزاد راه تهران شمال چقدر معین شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید