بازسازی آشپزخانه، همینقدر مقرون به صرفه و ساده!

به گزارش کولو، بازسازی فضاهای داخلی: بسیاری از افراد دغدغه بازسازی آشپزخانه آن هم با هزینه هایی مقرون به صرفه را دارند. اگر به این آشپزخانه ای که در اسپانیا واقع شده است نگاه کنید ممکن است فکر کنید که از مصالح و وسایلی بسیار گران قیمت استفاده نموده و در نهایت به دنبال آن پیروز به بازسازی آشپزخانه خود شده است، اما چنین نیست! هزینه هایی که بازسازی آشپزخانه این تصویر به همراه داشته است بسیار مقرون به صرفه بوده!

بازسازی آشپزخانه، همینقدر مقرون به صرفه و ساده!

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

مطلب مرتبط: قبل و بعد بازسازی 10 آشپزخانه قدیمی!

این خانه توسط طراحان دکوراسیون بسیار خبره و ماهر طراحی شده است؛ به همین دلیل روند بازسازی آن بسیار منظم و به درستی پیش رفته است. می توان گفت بیشتر مصالح و موادی که در بازسازی آشپزخانه این تصویر به کار رفته اند مقرون به صرفه بوده و هزینه کافی و مناسبی را به همراه داشته اند. کافی است به متخصصین این حوزه اطمینان کنید و از آنها مشورت بگیرید. قطعا برای بهبود روند بازسازی منزل و به خصوص بازسازی آشپزخانه متخصصین این حوزه قابل اعتمادتر خواهند بود.

شرکت های پیشنهادی خبرنگاران: اشراقی دیزاین و گروه صنعتی مازارلند

ممکن است قسمت هایی در دکوراسیون آشپزخانه شما وجود داشته باشد دلتان بخواهد با مصالح مناسب آن را پوشش دهید. لازم نیست نگران باشید. با یاری متخصصین وب سایت خبرنگاران از پس تمام این کارها بر خواهید آمد.

مطلب مرتبط: بازسازی آشپزخانه، آستین ها را بالا بزنید!

در بازسازی آشپزخانه مقرون به صرفه خود با مصالح طبیعی کار کنید

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید برای کابینت آشپزخانه از چوب طبیعی و مصالح طبیعی استفاده شده است. استفاده از مصالح طبیعی در بازسازی آشپزخانه ایده بسیار خوبی خواهد بود. شما می توانید با صرف هزینه ای نه چندان بالا بازسازی آشپزخانه خود را به گونه ای پیش ببرید که حتی خیلی بهتر از آشپزخانه هایی گردد که با قیمت هایی بسیار گزاف از مصالح غیر طبیعی استفاده نموده اند.

مطلب مرتبط: صفر تا صد بازسازی یک آشپزخانه با تجهیزات مدرن

شرکت های پیشنهادی خبرنگاران: دکوراسیون نیایش، رایکابین، گروه معماری مکعب و شرکت معماری ویرا دیزاین

در بازسازی آشپزخانه خود به جزئیات توجه کنید

یکی دیگر از ویژگی های مثبتی که این طراح در بازسازی آشپزخانه به کار برده است استفاده از نوعی ظرافت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است؛ برای مثال برای بازسازی آشپزخانه در این تصویر از مواد محکم و با استقامتی مثل تخته سه لا و OSB و هم چنین برای درب کشوها و دستگیره های آنها هم از نمونه هایی فلزی بسیار ظریف و ساده استفاده شده است. برای شیر آب و هود آشپزخانه هم با به کارگیری دقت بسیار بالا به سراغ بهترین گزینه ها رفته است. تمام این مسائل در کنار هم یاری می نمایند که در بازسازی آشپزخانه خود به نتیجه مطلوب، باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه ای برسید.

مطلب مرتبط: بازسازی آشپزخانه قدیمی، داستان خانه پدربزرگ مریم!

در بازسازی آشپزخانه خود ارتفاع را از قلم نیاندازید

یکی دگر از ویژگی های مهمی که در بازسازی آشپزخانه این تصویر به کار رفته است استفاده از همان تخته سه لا و OSB برای یک قفسه برای ارتفاع بالاتر دیوار است. با این کار با صرف هزینه ای مقرون به صرفه و مناسب می توانید در عین حفظ ظرافت و زیبایی از تمامی فضاهای موجود در دکوراسیون آشپزخانه خود نیز استفاده نمایید.

دکوآرت

نو پردازان

دکوآرت

در بازسازی مقرون به صرفه خود به دنبال وسایل غیر ضروری نروید

طراح دکوراسیون این خانه برای بازسازی آشپزخانه آن، تصمیم گرفته است که برای حفظ سادگی و جلوگیری از صرف هزینه های بالا به سراغ دیوارپوش و کاشی هایی با طرح ساده و به رنگ سفید برود. لبه های این کاشی ها دارای شکل و بعدی هستند که باعث ایجاد ترکیب مناسب و زیبایی با تخته سه لا و SLB به کار رفته در دکوراسیون آشپزخانه شده است.

سرزمین آجر آتریسا ATRISA BRICKLAND

کاشی شمسه

کاشی آسیا

صنایع چوب، دکوراسیون و مبلمان مشخص

شرکت بازرگانی پوشش بام تخت جمشید

شرکت بازرگانی پوشش بام تخت جمشید

اگر شما هم به فکر بازسازی آشپزخانه خود هستید و در عین حال نمی خواهید به سراغ هزینه های خیلی بالا بروید نگران نباشید! به همین سادگی و با یاری طراحان خبره و متخصصین این حوزه در وب سایت خبرنگاران می توانید به خواسته خود برسید:

منبع: apartmenttherapy |مترجم: طلوع حقیقت | تحریریه خبرنگاران

منبع: چیدانه
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 434

به "بازسازی آشپزخانه، همینقدر مقرون به صرفه و ساده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی آشپزخانه، همینقدر مقرون به صرفه و ساده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید