حاضرم همه دارایی اندکم را بدهم تا برگردم به زندگی قبل از پایتخت!

به گزارش کولو، آرش عباسی ـ نویسنده فیلمنامه سریال پایتخت 6 ـ از حذف نامش در جشن حافظ انتقاد کرد و از شکایت رسمی اش از این جشنواره و گردانندگان آن در دفتر امور جشنواره های وزرات ارشاد اطلاع داد.

حاضرم همه دارایی اندکم را بدهم تا برگردم به زندگی قبل از پایتخت!

به گزارش خبرنگاران، به رغم نامزد شدن سریال پایتخت 6 در بخش بهترین فیلمنامه بیستمین جشن حافظ، نام آرش عباسی در بین نامزدها به چشم نمی خورد و برگزارنمایندگان به آوردن اسم محسن تنابنده در مقام سرپرست نویسندگان و طراح داستان بسنده نموده اند.

در پی این اتفاق، آرش عباسی ـ فیلمنامه نویس ـ با انتشار متنی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام، در بخشی از آن چنین نوشت: با خودم عهد نموده بود اگر جهان را آب برد من را خواب ببرد. عهد کردم جز سکوت کاری نکنم. هیچ چیز ارزش سکوت و در سایه نشستن را ندارد. من از اردیبهشت سال قبل تا الان که آخر مردادیم بیش از یک سال از عمرم را پای پایتخت گذاشته ام. بخشی برای نوشتن و بخش بیشتری برای حواشی اش. حواشی که اصلا ربطی به من نداشت اما چه چیزی بهتر از یک قربانی تازه از راه رسیده برای سریالی که صد جا برایش دندان تیز نموده اند. اسمم در عنوان بندی پایتخت که هیچ، الان حاضرم همه دارایی اندکم را بدهم تا برگردم به زندگی قبل از پایتخت ام...

عباسی در ادامه مطلب تندی که بر علیه جشن حافظ و گردانندگان آن نوشته است، با تاکید بر اینکه اسمش به ناحق حذف شده است، چنین عنوان نموده که کوشش نموده است این مساله را به وسیله گفت وگو حل نماید و در یک خبر جداگانه اسم را اضافه نمایند اما برگزارنمایندگان حاضر به انجام این کار نشده و به او گفته اند که هر کاری می خواهد بکند!

به گزارش خبرنگاران، بیستمین جشن حافظ روز دوشنبه ـ 20 مرداد ماه ـ با معرفی نامزدهای بخش تلویزیون از پایتخت 6 به عنوان نامزد بخش فیلمنامه نویسی نام برده بود که در این بین تنها از محسن تنابنده به عنوان سرپرست فیلمنامه و طراح داستان یاد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1166

به "حاضرم همه دارایی اندکم را بدهم تا برگردم به زندگی قبل از پایتخت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاضرم همه دارایی اندکم را بدهم تا برگردم به زندگی قبل از پایتخت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید