دانش بنیانهای تولیدکننده تجهیزات پزشکی به هند می روند (تور بمبئی)

به گزارش کولو، دکتر عماد احمدوند، مدیر کریدور فناوری تا بازار مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: قرار است در نمایشگاه تجهیزات پزشکی هندوستان که از 26-28 شهریور در دهلی برگزار می گردد، پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی نیز دایر گردد.

دانش بنیانهای تولیدکننده تجهیزات پزشکی به هند می روند (تور بمبئی)

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور بمبئی ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

وی با بیان اینکه این پاویون با هدف معرفی محصولات حوزه تجهیزات پزشکی ایرانی به تجار و سرمایه گذاران هندی دایر می گردد، گفت: این شرکت ها با حمایت هشتاد درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی و فناوری در این نمایشگاه حضور می یابند.

مدیر کریدور فناوری تا بازار با تأکید براینکه تعداد 10 شرکت دانش بنیان تولیدنماینده تجهیزات پزشکی که سطح فناوری محصولات آن ها بالا بوده و پیش از این صادرات داشته اند در این نمایشگاه محصولات خود را معرفی می نمایند، گفت: پیش بینی شده نشست هایی برای تعاملات فناورانه بین تجار و سرمایه گذاران هندی با شرکت های دانش بنیان ایرانی برگزار گردد.

وی خاطر نشان کرد: پایگاه صادرات محصولات دانش بنیان مستقر در هند، نشست های B2Bرا برگزار می نماید و شرکت هایی که می توانند به عنوان مشتری محصولات ایرانی یا توزیع نماینده در بازار هند باشند را به دانش بنیان ها متصل می نماید.

احمدوند گفت: شرکت های دانش بنیان را در باشگاه صادرات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری بر اساس شاخص هایی مورد ارزیابی قرار می دهیم تا شرکت های با آمادگی بالاتر برای صادرات در اینگونه نمایشگاه ها حاضر شوند.

وی با بیان اینکه شاخص های ارزیابی صادراتی در باشگاه صادرات دانش بنیان، معین و تدوین شده اند، گفت: معیارهای ما برای رتبه بندی شرکت ها، در سه محور اصلی شامل فنی، شرکتی و بازار طراحی شده است و هر محور، از چند شاخص تشکیل شده است.

وی اضافه کرد: اولین محور، در پی معین سطح فناورانه محصولات شرکت است. در این محور، معین می گردد که محصولات شرکت از نظر اندازه پیچیدگی فنی و اندازه وابستگی به واردات در چه سطحی قرار دارند و بعلاوه شرایط آن ها از نظر دریافت گواهی نامه های بین المللی و ثبت پتنت امتیازدهی می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 شهریور 1401 بروزرسانی: 22 شهریور 1401 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 2135

به "دانش بنیانهای تولیدکننده تجهیزات پزشکی به هند می روند (تور بمبئی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش بنیانهای تولیدکننده تجهیزات پزشکی به هند می روند (تور بمبئی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید