کبوترهای میلیونر

به گزارش کولو، تهران (پانا) - احتمالا داستان افراد پیروز و میلیونر های زیادی را در راجستان شنیده باشید، اما شاید از این موضوع خبر نداشته باشید که حتی کبوتر ها هم در این منطقه میلیونر هستند.

کبوترهای میلیونر

به گزارش خبرفوری، کبوتر ها بدون آنکه چیزی از پول و دارایی بدانند صاحب ثروت قابل توجهی هستند.

کبوتر های مولتی میلیونر که نامشان در راجستان هند زبانزد خاص و عام است، مالک بیش از 27 فروشگاه، چندین مغازه و ملک و املاک هستند و ثروتی که به نام آن ها ثبت شده است در نوع خود باورنکردنی است و جالب تر اینکه یک کبوتر می تواند همه این دارایی ها را به نام خودش داشته باشد و کسی موکل و وکالت دار او نیست.

داستان ثروتمند شدن این کبوتر ها تقریباً از چهار دهه گذشته یعنی 40 سال پیش شروع شد، زمانی که یک صنعت گذار شروع به انجام کار های نوی کرد که از پیشینیانش یاد گرفته بود. او مردم را تشویق کرد تا برای تامین آب و غذا برای پرندگان بی گناه این شهر، یعنی کبوتر ها وارد عمل شده و کمک های نقدی و ... خود برای این پرندگان را ارائه دهند.

مردم هم از این درخواست او استقبال و شروع به جمع آوری کمک از مردم شهر خود و حتی شهر های دیگر کردند.

خیلی زود این کمک ها باعث شد تا اوضاع تغییر کرده و به دلیل شرایط خوب پرندگان این منطقه، تعداد پرنده ها در آنجا بیشتر شد.

پس از تامین آب و غذا حالا نوبت تجهیزات پزشکی بود که ابتدا برای کبوتر ها و سپس برای انواع حیوانات بیمار فراهم شد.

کمک های مردمی کبوتر ها را پولدار و پولدارتر کرد. این رویه ادامه پیدا کرد تا جایی که تمام این کمک های مردمی برای پرندگان به قدری زیاد شده بود که مسئولین جمع اوری کمک های مردمی برای این پرندگان، توانستند از طریق کمک های زیاد که در واقع ثروتی عظیم بود، فروشگاه و مغازه های مختلف را تاسیس کنند.

پول خرید این املاک از طریق کمک مردم به پرندگان شکل گرفته بود به همین دلیل نام این فروشگاه ها به نام این کبوتر ها ثبت شده و به آن ها اعتماد کبوتران گفته می شود. جالب است بدانید مغازه هایی که با پول مردم خریداری شده بود به خود همان مردم اجاره داده شد و منبع درآمدی نو برای صندوق کبوتر های شهر گشت و این در نوع خود برای افرادی که متوجه اصل ماجرا شده باشند، نمای دیگری دارد.

اجاره این مغازه ها که مالکشان کبوتر های شهر هستند، در ماه برابر با 80 هزار روپی است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: kulu.ir شناسه مطلب: 1791

به "کبوترهای میلیونر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کبوترهای میلیونر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید