اخبار مجلس

آمریکا به توافقنامه های ترجیحی با هند و ترکیه انتها می دهد

تهران - خبرنگاران - دفتر نماینده تجاری آمریکا بیان کرد که واشنگتن میخواهد بنا به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور به وضعیت تجارت ترجیحی با هند و ترکیه سرانجام دهد.

2 تیر 1398

لایحه بودجه سال 98 شهرداری قزوین تقدیم شورا شد

به گزارش خبرنگاران، شورای شهر قزوین سه شنبه شب در تالار مردم تشکیل جلسه داد تا پس از دریافت لایحه بودجه سال آینده توضیحات شهردار را استماع کند.

15 خرداد 1398

ایرادات بودجه 98 از نگاه حاجی بابایی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس لایحه بودجه سال 98 را دارای چند ایراد اساسی دانست.

6 خرداد 1398

انسداد مبادی بی سوادی در ارتقاء سواد نقش مهمی دارد

به گزارش خبرنگاران، محمود ثمینی در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی خراسان شمالی با اشاره به اینکه باید طرح انسداد و جلوگیری از فراوری بی سواد به صورت جدی انجام گردد، اظهار کرد: راه ورود به بی سوادی باید با همکاری دستگاه های مختلف بسته گردد و امیدواریم...

22 اردیبهشت 1398

نتایج اولیه انتخابات کنگره آمریکا، دموکرات ها پیشتازند

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه سی ان ان، نظرسنجی های انجام گرفته در حوزه های رای گیری ایالت های شرقی نشان می دهد دموکرات ها بخت بیشتری برای تصاحب کرسی های مجلس نمایندگان دارند.

3 فروردین 1398

در نود و ششمین جلسه شورای شهر صورت می گیرد؛ آنالیز دستورالعمل اجرایی مدیریت منابع و مصارف غیر نقد

اعضای شورای شهر تهران در نود و ششمین جلسه این شورا، دستورالعمل اجرایی مدیریت منابع و مصارف غیر نقد را آنالیز خواهند کرد.

17 اسفند 1397

شهردار منتخب کرج عامل اتحاد میان سیزده عضو شورا باشد

به گزارش خبرنگاران، عباس زارع شامگاه چهارشنبه بعد از اتمام جلسه فوق العاده انتخاب شهردار منتخب کلان شهر کرج، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: همه دستگاه های اجرایی باید در کنار هم کار نمایند تا بهترین نتایج در شهر کرج و در کنار فعالیت های شهرداری عملیاتی...

12 آذر 1397