اخبار سیاسی

سفر به آمریکا: کابوس ترامپ، سراشیبی خطرناک صنعت گردشگری آمریکا

قانون منع ورود شهروندان 7 کشور که به دست دونالد ترامپ امضا شد، گردشگری آمریکا را مسائل بزرگی روبه رو نموده و پیامدهای مشهود آن به این صنعت آسیب های جدی وارد نموده است. با خبرنگاران همراه شوید.

8 اسفند 1399

اولویت اول اروپا بازگشت آمریکا به برجام است

سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مصاحبه ای تاکید نمود که اولویت اول اروپا بازگشت آمریکا به توافق هسته ای برجام است.

4 اسفند 1399

دولت جدید آمریکا، خلیلزاد را به عنوان نماینده ویژه در افغانستان حفظ می نماید

پس از تاکید دولت بایدن به آنالیز توافقنامه آمریکا با طالبان، منابع اعلام کردند که کاخ سفید خلیلزاد را به عنوان نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان حفظ خواهد نمود.

2 اسفند 1399

کدخدایی: شورای نگهبان محصولاتش را گارانتی نمی کند

کدخدایی گفت: این را شوخی کردم، اما کمی جدیت هم در آن دخیل است که شورای نگهبان محصولاتش را گارانتی نمی کند. نمی توانیم بگوییم فردی که سرکار آمده در طول 4 یا 8 سال همان چیزی است که ما فهمیده ایم و حجت همان قولی است که به مردم داده.

29 بهمن 1399

یک کاندیدای احتمالی دیگر اصلاح طلبان در انتخابات 1400

معاون اجرایی حزب ندای ایرانیان از تمایل شعب استانی این حزب برای حضور در انتخابات با کاندیداتوری دبیرکل حزب ندای ایرانیان اطلاع داد.

28 بهمن 1399

مدیر جنجالی در باشگاه پرسپولیس گروکشی می نماید؟

اختلافات سرپرست پیشین باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به اوج خود رسیده و در این شرایطی است که مهدی رسو ل پناه همچنان در هیئت مدیره حضور دارد.

26 بهمن 1399

پیغام شیخ على سلمان از زندان مرکزی بحرین در ششمین سالگرد بازداشت

تهران (پانا)- شیخ علی سلمان روحانی مبارز بحرینی در ششمین سالگرد بازداشت در پیامی بیان کرد که به هیچ وجه پشیمان و نادم نیستم.

22 بهمن 1399

ترامپ دستیابی ایران به واکسن کرونا را تقریبا غیرممکن نموده است

روزنامه لس آنجلس تایمز در یادداشتی از مقام های آمریکایی و اروپایی خواسته با دستیابی به توافقی موسوم به کووید دستیابی ایران برای خرید واکسن کرونا را تسهیل نمایند.

21 بهمن 1399

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت بهمن ماه برگزار می گردد

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی دوم تا پنجم بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.

21 بهمن 1399

فرزند امیر فقید کویت درگذشت

منابع کویتی امروز از درگذشت وزیر دفاع سابق و فرزند امیر فقید این کشور در سن 72 سالگی پس از دست و پنجه نرم کردن با بیماری مزمن خبر دادند.

14 بهمن 1399

انحلال دولت سودان تا قبل از انتها سال میلادی جاری

یکی از رهبران گروه های آزادی و تغییر در سودان بیان کرد، تا قبل از انتها 2020 دولت کنونی منحل و دولت جدید تشکیل می گردد.

13 بهمن 1399

ترافیک 1400 در خیابان اصولگرایی!

تکلیف در جمع اصولگرایان تعیین نیست. در 1400 قطعا با ترافیک نامزد روبه رو خواهیم بود. بعضی از جریان های سنتی از یک سو می خواهند با نامزد مستقل بیایند و از سوی دیگر گفته اند که می خواهند زیر پرچم جامعه روحانیت به وحدت برسند.

11 بهمن 1399

کلید قفل گرانی و تورم

تورم و گرانی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم ناشی از وجود مسئولان بی کفایتی است که توانایی کنترل بازار را ندارند و هیچ اقدام موثر و ملموسی هم برای بهتر شدن شرایط انجام نمی دهند.

9 بهمن 1399

توانمندسازی نیروی انسانی در روستاها مولد اشتغال پایدار است

خبرنگاران/کردستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، گفت: تربیت و توانمندسازی نیروی انسانی یکی از ارکان اصلی ایجاد اشتغال مولد و پایدار است و آموزش های مهارتی می تواند به عنوان یکی از ارکان مهم در راستای ایجاد اشتغال پایدار در سطح روستاهای استان...

7 بهمن 1399

ظریف: این آخرین فرصت اروپا برای حفظ برجام است، مذاکره مجدد درباره برجام موضوعیت ندارد

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری خاطرنشان کرد که در نشست مجازی امروز به طرف های اروپایی برجام هشدار داده است که این آخرین فرصت آنها برای حفظ برجام است.

7 بهمن 1399

نخست وزیر عراق با پادشاه اردن دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سبق پرس، مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق روز شنبه در یک سفر کوتاه به اردن با عبدالله دوم پادشاه این کشور دیدار و مصاحبه کرد.

2 بهمن 1399

آمریکا زدگی ، شماره 65 شریه دانشجویی مکث منتشر شد

به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد، شماره شصت و پنج نشریه دانشجویی مکث منتشر شد.

30 دی 1399

خبرنگاران محدودیتهای شرایط نارنجی کرونا در لرستان اجرا میشود

خرم آباد - خبرنگاران - دبیر ستاد مقابله با ویروس کرونا در لرستان گفت: محدودیت های شرایط نارنجی ویروس کرونا هفته جاری در این استان اجرا می گردد.

29 دی 1399

هواپیماهای ایرانی عامل رد کردن واکسن فایزر نبودند

در حالیکه رییس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرده بود به دلیل نداشتن امکانات و شرایط لازم، هواپیماها و سیستم حمل و نقل ایران نمی تواند واکسن فایزر کرونا را وارد کند و به همین دلیل از دریافت آن انصراف داده ایم، رییس سازمان هواپیمایی کشوری این...

28 دی 1399

ظریف به قطر تبریک گفت

محمدجواد ظریف، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در توییتر نوشت: تبریک به قطر برای موفقیت مقاومت دلیرانه اش در برابر فشار و اخاذی.

18 دی 1399
تعداد: (337)